Szampony do włosów farbowanych

Koloryzacja włosów jest chętnie wybieranym zabiegiem, który pozwala na szybką zmianę wyglądu i zyskanie na pewności siebie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jakie szkody może przynieść regularne farbowanie włosów. Aby zniwelować negatywne skutki farbowania i poprawić ogólną kondycję zafarbowanych pasm, należy stosować szampony dedykowane włosom po koloryzacji. Te, które znajdziesz w naszym sklepie, cechują się wysoką skutecznością działania i wydajnością. Oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest dogłębne oczyszczanie, pomogą Ci wzmocnić Twoje pasma i sprawią, że będą one lśnić.
Szampony do włosów farbowanych

Dlaczego warto wybierać specjalistyczne szampony do włosów farbowanych?

Włosy farbowane są zdecydowanie bardziej problematyczne. Pielęgnacja fryzury po koloryzacji powinna skupiać się przede wszystkim na nawilżaniu, gdyż ten typ włosów charakteryzuje się większą skłonnością do przesuszania się. Aby zapewnić włosom blask, ale także jak najdłuższą żywotność koloru należy stosować dedykowane do pielęgnacji włosów po koloryzacji produkty. W sklepie TylkoWłosy.pl znajdziesz szampony, które odpowiedzą na wszystkie potrzeby włosów farbowanych i zapewnią im piękny wygląd każdego dnia.

Szampony do farbowanych włosów - stosowanie

Szampon nanieś na zmoczone włosy. Produkt należy wmasować w skórę głowy do momentu uzyskania obfitej piany, a następnie dokładnie spłukać. Szampon służy do oczyszczania skalpu, nie jest konieczne jego nakładanie na całej długości włosów. Aby zapewnić sobie najlepsze efekty, zaleca się stosowanie szamponów do włosów farbowanych razem z odżywkami pochodzącymi z tej samej serii produktów. W ten sposób wzmocnisz działanie obu produktów i dogłębnie nawilżysz narażone na uszkodzenia farbowane włosy.

Szampon do włosów farbowanych - cena

Specjalistyczne szampony do włosów farbowanych, które znaleźć możesz w naszym sklepie, cechują się najwyższą jakością, którą możesz nabyć w atrakcyjnej cenie. Nie musisz wydawać pieniędzy na zabiegi regeneracyjne, aby Twoja fryzura każdego dnia zachwycała, a włosy były miękkie i przyjemne w dotyku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w profesjonalne szampony stworzone z myślą o włosach farbowanych. Ich regularne stosowanie znacznie wpłynie na kondycję Twoich włosów i pomoże im w odzyskaniu blasku.